Kariera

Praca w hotelarstwie to twoja pasja? Posiadasz doświadczenie, zdolności interpersonalne, jesteś osobą dobrze zorganizowaną oraz wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą?

Aplikuj do Warsaw Plaza Hotel - Być może to właśnie Ty już wkrótce dołączysz do naszego zespołu!

kariera@warsawplazahotel.pl

Nowoczesne centrum konferencyjne w Warszawie poszukuje pracowników

Posiadasz doświadczenie w branży hotelarskiej? Cechujesz się nienaganną kulturą osobistą, zaangażowaniem i rzetelnością wykonywanych obowiązków? Skontaktuj się z nami. Nasze luksusowe centrum konferencyjne w Warszawie szuka pracowników, dla których hotelarstwo to pasja.

Praca w luksusowym hotelu dla firm w Warszawie – aplikuj!

Szukamy osób, które potrafią współpracować z klientem biznesowym, posiadają doświadczenie przy realizacji konferencji lub szkoleń, zarówno tych kameralnych, jak i naprawdę wystawnych. Umiejętność pracy przy przygotowaniu wesel, bankietów firmowych, imprez integracyjnych czy biznesowych eventów będzie Twoim dodatkowym atutem.

Hotelarstwo to Twoja pasja? – dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowany? Zainteresowana? Aplikuj już dziś. Warsaw Plaza Airport Hotel to znakomite miejsce pracy dla każdego pasjonata hotelarstwa. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, pracę pełna wyzwań i możliwość zdobycia nowych umiejętności. W zamian oczekujemy dyspozycyjności, zaangażowania, doświadczenia i sumienności podczas wykonywania powierzonych obowiązków.
Prześlij swoje CV i daj sobie szansę na dołączenie do zespołu profesjonalistów Warsaw Plaza Airport Hotel!